Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGünlük Sohbetler Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKütahya dan Merhaba Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMehabalar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınizmir'den sevgiler.. Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın10 Kasım Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCumhuriyet Bayramı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınJazz dünyasına merhaba Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEskişehirden Selamlar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınİstanbuldan selamlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKarlı Yollar İçin Pratik Zi...
Misafirlere Özel Jazz Arama Alanı
 Honda Jazz Forumu | 2. El Jazz | Misafirlere Özel Jazz Arama Alanı
Mesaj icon Konu: Açık Forum Başlığı (Jazz Arayanlar)(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   4 Sonraki >>
Yazar Mesaj
admin
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Kişisel resim
Gönderilenler: 54

Tesekkür: 151
Rep: 519
bullet Konu: Açık Forum Başlığı (Jazz Arayanlar)
    Gönderim Zamanı: 19-Nisan-2010 Saat 15:44
Bu forum başlığı herkese açıktır! Misafirler mesaj yazabilir, fotoğraf ekleyebilirler.

Almak istediğiniz Jazz'a ait ilan bırakabileceğiniz ve ilanınıza gönderilen mesajlara cevap verebileceğiniz "Misafirlerimize Özel" bu alanı oluşturduk.

Şimdilik Wink ücretsiz olan bu hizmetimizi güle güle kullanın.

Alışkanlık%20Yapar

IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
tesekkür edenler: ILGIN ARSLAN Sadi Gürsoy Ekrem Malaldır Fulya Eda Özcan İlhanBöke
ilker
Misafir
Misafir

Tesekkür: 9
Rep: 35
bullet Gönderim Zamanı: 19-Nisan-2010 Saat 23:09
merhaba benim jazz ile ilgili sormak istediğim şu:
F1/smg , tiptronic ve 7 ileri şanzıman...bunların 3 ü de ayrı özellikler mi? yoksa otomatik bir jazz daki tüm özelliklermi? yani f1/smg ayrı tiptronic ayrı 7 ileri vites şanzıman ayrı şeyler mi? yoksa hepsi aynı arabanın farklı özellikleri ve hepsi bir arada mı?
teşk.
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim
Gönderilenler: 16155

Tesekkür: 7728
bullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2010 Saat 09:13
Bunlar CVT bir Jazz'a ait özellikler. CVT bir Jazz'da otomatik kullanım yerine manuel kullanımı seçerseniz. Direksiyondan kumanda edebileceğiniz (F1) 7 ileri vitesin keyfini sürebilirsiniz.
Tafta Beyazı - 06 DY 1980
İlhanBöke
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
KIBRIS - GİRNE

Kişisel resim
Gönderilenler: 2

Tesekkür: 2208
bullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2010 Saat 11:32
Bu sayfa çok güzel olmuş ve iyi düşünülmüş. Bilgi paylaşımı için eminim çok faydalı olacaktır.
"Bil ki, İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Unutma, 'Yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir'
tesekkür edenler: Haldun Özakçe
Kali
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2010 Saat 17:56
Merhabalar,

Foruma uye olmak icin denemede bulundum ancak, uyelik ertelenmis :) kismet diyelim...

Oncelikle jazz severleri bir arada gormek cok guzel. Ben de kismetse cok yakinda bir jazz sahibi olacagim. Jazz a hep ilgi duymama ragmen fiyatida benim gozumu korkutmustu cunku bir aracta aradigim ozelliklerin basinda otomatik vites, fonksiyonel direksiyon ve ilginc ama orjinal celik jant vardi. Benim yakinda sahibi olacagim jazz 2006 Sport model kirmizi bir araba. Fiyat olarak makul ve isteklerimi karsilayan bir araba arastirirken jazz i fiyatlarindan oturu hic dusunmemistim ancak birden bir tanidik vasitasi ile jazz haberi gelince arabayi gormeye gittim ve tabiki hosuma gitti :) (gitmese sasardim...) ve butun onceliklerimden vazgecirecek bir araba olsa olsa jazz olurdu herhalde ( ya da belki civic ). Duz vites 66.000 km celik jant yok :(, fonksiyonel direksiyonda yok, yani hic birsey yok ta denilebilir. Arac sahiplerini taniyoruz ve temizligi konusunda icin rahat sayilir. 19.500 sizce bu arac icin uygun bir fiyat midir?

Bu arada bende jazz da Ankara'lı ;)

Yardimlariniz icin tesekkur ederim..
tesekkür edenler: ILGIN ARSLAN
heros24
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 05-Kasım-2010 Saat 16:02
arkadaşlar honda jazz ın ağır bakımı yani tiger kayışı felan kaç bin km de değişir? 55 binde arabam? yardımcı olursanız sevinirim..
Sadi Gürsoy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Ankara - Yenimahalle

Kişisel resim
Gönderilenler: 2

Tesekkür: 2597
bullet Gönderim Zamanı: 08-Kasım-2010 Saat 11:22
Sayın Kali,

Foruma üyelik başvuruları açık. İsterseniz üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. sorun yaşamanız durumunda sadigursoy @ gmail . com mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
"Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."
murat
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2010 Saat 23:24
bende jazz arıyorum arkadaşlar.. cvt 2005 2006 sunrooflu... ciddi alıcıyım.. inşallah Allah bana da nasip eder.  varsa bildiğiniz bi araç, önerilerinizi bekliyorum.. fm_durmaz@mynet.com
İsimk Yok
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 15-Kasım-2010 Saat 05:34
2006 veya daha yeni, kilometresi düşük otomatik bir Elite arıyorum. Tel:5053458195
şener
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2010 Saat 13:22
bende yeni oldu jazz alalı hakikaten çok güzel araba rahat keyifli ve en önmelisi ekonomik.10 numara..düşünen varsa hiç kaçırmasın..ne dediğimi kullanınca anlarlar..iyi seyirler..
ADNAN
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2010 Saat 19:08

merhaba jazz sevenler :)

bende 2003-2006 arası otomatik vites, km düşük honda jazz arıyorum. bununla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim. ciddi alıcıyım. msn ve mail adresim = a.dnan_gs@hotmail.com
( düşünen arkadaşlar araçlarının fotosunu, özelliklerini ve fiyatta belirtsinler lütfen)  herkese hayırlı akşamlar...
GÖKHAN DEMİRAY
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2011 Saat 12:02
Merhaba.Biz de Jazz almayı düşünüyoruz.2005 ve üzeri düşük km'li temiz bir Jazz'ı olan varsa özellikle Ankara ve çevresinde bilgi verirse sevinirim.Biz de bu aileye dahil olmak için sabırsızlanıyoruz.
şükrü
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2011 Saat 17:13
selamlar uzun araştırmalar sonunda jazz almaya kararverdim.
bütçeme göre 2004-2006 arası otomatik CVT şanzumanlı çok km olmayan kazasız araç arıyorum. sadece siyah renge karşı bir antipatim var çok kir gösteriyo ama çok çok mantıklı bir araç ise yine düşünürüm. şu bir ay içinde ya da 1.5 ay içinde alıcam. karakocsukru@gmail.com
Mustafa
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 16-Ağustos-2011 Saat 10:07
inşallah jazz ailesine ben de katılacağım,uzun süredir araç bakıyordum en sonunda jazz aklımı çeldi.son kasa otomatik bakıyorum,2010 2011 model.
Cenk Artuk
İzmir Sorumlusu
İzmir Sorumlusu
İzmir - Gaziemir

Kişisel resim
Gönderilenler: 1265

Tesekkür: 694
bullet Gönderim Zamanı: 16-Ağustos-2011 Saat 20:16
Kali isimli kullanıcıya tavsiyem birkaç bin TL daha vererek Elite modelini tercih etmesidir.
Ancak araç tanıdıktan alınıyorsa ve donanım olarak fazla beklentiniz yok ise temiz bir jazz için(sport modeli ) bu fiyat çok değil....
Hayatta güzel bir uykuyu, dostluğu, arkadaşlığı, mutluluğu satın alamazsınız.
Cenk Artuk
İzmir Sorumlusu
İzmir Sorumlusu
İzmir - Gaziemir

Kişisel resim
Gönderilenler: 1265

Tesekkür: 694
bullet Gönderim Zamanı: 16-Ağustos-2011 Saat 20:19
Jazzlarda trigel kayışı değil zinciri mevcut olduğu için böyle bir değişim yok.
Ancak 100 bin km de klima kayışı değişmektedir.(Heros24 dikkatine.)
Hayatta güzel bir uykuyu, dostluğu, arkadaşlığı, mutluluğu satın alamazsınız.
ahmet_jazz
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 30-Ağustos-2011 Saat 17:41
jazz da triger kayışı vardır.. ben daha yeni değiştim
Fatih Çetin
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 02-Eylül-2011 Saat 18:01
Merhaba, 2006 - 2008 modeller arası jazz elite cvt arıyorum. Kilometresinin 50 bini geçmemesi ve kazası değişeni olmaması tercih sebebi olacaktır. İnşallah kısa süre içerisinde bulurum :) Teşekkürler.

cetinfatih@yahoo.com
gokhan
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2011 Saat 00:19
bende jazz ailesine katılmak istiyor ve bu guzel surus keyfıne eşimle beraber katılmak istiyorum.2004 2005 jazz arıyorum.antalyada yada izmirden jazz lara bakabılırım.ben de japon olmak ıstıyorumTongue gokhanakkulah@yahoo.com
ibrahim
Misafir
Misafir

bullet Gönderim Zamanı: 11-Eylül-2011 Saat 15:14
2006 elite jazz 21 500 iyimidir renk siyah
Sayfa   4 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır