Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKarlı Yollar İçin Pratik Zi... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınİstanbuldan selamlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGünlük Sohbetler Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınElite model 2005 Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEskişehirden Selamlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınJazz dünyasına merhaba Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınHaftalık temizlik Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBoyaya Zarar Veren Temel Et... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınmerhaba hondajazz.org üyeleri Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngri elite
Misafirlere Özel Jazz Satış Alanı
 Honda Jazz Forumu | 2. El Jazz | Misafirlere Özel Jazz Satış Alanı
Mesaj icon Konu: Açık Forum Başlığı (Jazz Satanlar) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim
Gönderilenler: 16156

Tesekkür: 7719
Rep:
Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2012 Saat 12:41
Nalan Hanım, Fun modelinin çok daha konforlu olduğu düşünüldüğünde, Fun olanı seçmek bence keyfinizi artırabilir. Arka tampon değişimi önemsenecek bir değişim değil.
Tafta Beyazı - 06 DY 1980
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Nalan
Misafir
Misafir

Tesekkür: 9
Rep: 35
Alıntı Nalan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2012 Saat 14:18
Joy ilk sahibinden Fun ikinci sahibinden birde. Joy 2010, Fun 2009 bunlarda göz önüne alındığında hala Fun mı ?
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim

Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2012 Saat 14:30
Nalan Hanım, 2.el otomobil almak gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu. Hangisine karar verirseniz verin, mutlaka alım işleminden önce Honda Servislerinden birine götürün. Gerekli ekspertiz ücretini ödeyerek incelemelerini ve sonucu antetli kağıtlarında, imzalı ve kaşeli olarak alın. Bu raporun iyi çıkması halinde gönül rahatlığı ile beğendiğiniz Jazz'ı alabilirsiniz.

2009 Fun mı, 2010 Joy mu? Görmeden, incelemeden bir şey söylemek oldukça zor. Ben öyle 2011 model otomobiller biliyorum ki, 2007 model Jazz'ımla değişmem. Sanırım demek istediğimi açıklayabilmişimdir.

Bakımlı bir otomobilin nasıl olacağı hakkında fikir edinmek için benim Jazz'ımı incelemek isterseniz, memnuniyetle görmenize izin veririm.

Nalan
Misafir
Misafir

Alıntı Nalan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2012 Saat 22:49
Almayı düşündüğüm iki araçtan 2010 model olan bugün kazaya kurban gitmiş, elendi... diğerinin sahibi de tatile çıkmış... Kör talihime teşekkürler... Hala araştırmaktayım yeni kasa kazasız değişensiz otomatik vites jazz?
Mehmet Fatih Aktan
Misafir
Misafir

Alıntı Mehmet Fatih Aktan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Ağustos-2012 Saat 23:35
Tongue2008 jazz ımı  satmayı düşünüyorum.2008 ctv ( otomatik vites) km:37 bin, siyah renk kazasız bayan kullandı.Değişeni yok. Boyası yok.İçinde hiç sigara içilmedi.Özel brandası hediye,Fiyat:28 bin.

İletişim numaram:0.505.748 22 66

Ayrıca Sahibinden com da ilanı vardır. İlan no:97942731
memnune
Misafir
Misafir

Alıntı memnune Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2013 Saat 14:52
merhaba jazz kullanıcıları.ilk etapta arkamı dönüp bakmadığım jazz artık rüyalarıma bile girer oldu.hergün saatlerce ikinci el jazz lara bakıyorum netten.fakat erzurumda oturduğumuz için istanbul ankara gibi illere cesaret edip gidemiyoruz ha deyince.oralara kadar yol tepip elin boş dönmek de var.25 civarında bi jazz bakıyoruz yardım ederseniz seviniriz
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim

Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2013 Saat 16:27
İletişim bilgilerinizi de paylaşmanız yararınıza olacaktır. Bu hali ile mesajınıza dönüş yapmak imkansız.

Alışkanlık%20Yapar 

MEMNUNE
Misafir
Misafir

Alıntı MEMNUNE Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2013 Saat 23:23
haklısınız  e-mail adresimiz hakan_1105@hotmail.com

umarım yardımcı olacak birileri vardır
Guven cakiral
Misafir
Misafir

Alıntı Guven cakiral Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Temmuz-2013 Saat 13:58
Mehabalar 2010 model manuel vites turkuaz rengi jazz 65000 km de satiyorum. Yer istanbul beylikduzu. Aracim 1.4 fun olup full + full dur. Cam tavan park sensoru isofix koltuklar otomatik katlanir aynalar vs vs daha bircok ozellik. Paraya ihtiyacim oldugu icin 32000 tl ye birakiyorum yoksa satilacak arac deil. 2 bucuk sene daha garantisi devam ediyor. Boya yok vuruk yok plakasi 34 uc 778 istanbuldaki bayiilere plakayi tramerede sorgulatabilirsiniz. Soru sormak isteyenler icin tel 05326489379 ismim guven. Tesekkurler. Arac kendimindir galeri vs deil
hasan
Misafir
Misafir

Alıntı hasan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Temmuz-2013 Saat 11:45
2004 üstü lpg li otomatik jazz arıyorum.
i.u_hasanoz@hotmail.com
<< Önceki Sayfa   2

Hızlı Cevap
İsim:

Benzersiz Güvenlik Kodunu Gir:
Kod Resmi - Kodu göremiyorsanız web sayfası yöneticisi ile irtibata geçin Okuyamıyorum Kodu Değiştir
Lütfen resimde gördüğünüz kodun aynısını girin.
Tarayıcınızın Cookie (Çerez) desteğinin aktif olması gerekir.

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Açık Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma