Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGünlük Sohbetler Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBoşta yakıt tüketimi sorunu Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın2018 Model Yenilenmiş Jazz ... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınaraba alim Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın24.Kasım Öğretmenler Günü Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın10 Kasım Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCumhuriyet Bayramı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMerhaba Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınHonda Civic C sütunu sorunu Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSonuç kesin! Satılamıyor...
Misafirlere Özel Jazz Satış Alanı
 Honda Jazz Forumu | 2. El Jazz | Misafirlere Özel Jazz Satış Alanı
Mesaj icon Konu: 2004 LS DÜZ LPG BAKIMLI KAZASIZ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ÖMER SAYIN
Misafir
Misafir

Tesekkür: 9
Rep: 35
Alıntı ÖMER SAYIN Cevaplabullet Konu: 2004 LS DÜZ LPG BAKIMLI KAZASIZ
    Gönderim Zamanı: 17-Eylül-2013 Saat 10:52
Merhaba Arkadaşlar 3 yıldır kullandığım Jazz'ımı model yükseltme ve otomatik vites istemem sebebiyle satacağım. Arabamın km'si yüksek fakat motorun bakımlarını hiç geciktirmedim ve her zaman castrol magnetic 10/40 yağ kullandım değişim kağıtları var.
Ayrıntılı bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz. 0546 492 44 01 Fiyat : 16.500 TL

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4510545

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 875/detay/

Kesinlikle pert değildir. Büyük kazası yoktur. Plakam açık.
ABS-EPS, hızla duyarlı direksiyon, klima, iki hava yastığı, elektrikli aynalar, ön camlar elektrikli, cd çalar.
Aracı 2010 yılında 139.000 km aldım. 10.000 km bakımlarını kesinlikle geçirmedim castrol magnetıc 10/40 yağ kullandım. Bakım kağıtları vardır.
2 ay önce Mutlu akü aldım. 4 ay önce 4 adet Mıchelın Energy Saver+ lastik taktırdım. Ön fren balataları 3 ay önce değişti. LPG bakımı 3 ay önce yapıldı. LPG performansı çok iyi. LPG ayarlarına hiç müdahale edilmedi. Araç LPG'li şehiriçi 0,25 şehirdışı 0,19. Klima performansı çok iyi. Arabamda çalışmayan hiç birşey yoktur.

Aracı özel Honda servisinde expertiz yaptırdım 4 parçada lokal boya vardı, motoru gayet iyi durumda bilgisi çıktı. Araçta büyük bir kaza yoktu.
Aracımın sol ön çamurluğu dolmuş sıkıştırdığı için hafifçe kasıldı ve ince çizik vardı 1,5 yıl o şekilde kullandım.
Sağ ön çamurluğa ufak bir darbe aldım o da hafif kasıldı fakat yamukluk yoktu ufak bir çizik vardı.

Aracım Eureco Sigortadan kaskoluydu bitime 3 ay kala Honda Ayışığı'na bu iki çamurluk için talepte bulundum. Arabayı almaya gittiğimde arabanın çamurlukları, ön tampon ve iki farının değiştiğini gördüm. Neden değiştirildi dediğimde eksperin kararı olduğu bilgisi verildi. Farlarda güneş yanıkları vardı ve yenilenmesini istemiş eksper. Ön tampon boya istiyordu. Çamurlukların ve tamponun işçilik ve boya masrafı yenisinden daha fazla olduğu için değiştirilmiş. Değişen parçaların faturası vardır.
Motor ve mekanik çok iyi durumdadır.
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et

Hızlı Cevap
İsim:

Benzersiz Güvenlik Kodunu Gir:
Kod Resmi - Kodu göremiyorsanız web sayfası yöneticisi ile irtibata geçin Okuyamıyorum Kodu Değiştir
Lütfen resimde gördüğünüz kodun aynısını girin.
Tarayıcınızın Cookie (Çerez) desteğinin aktif olması gerekir.

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Açık Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma