Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBayramlaşma Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınAtatürk'ü Anma, Gençli... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın23 NİSAN KUTLU OLSUN Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınHerkese merhaba Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCumhuriyet Bayramı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGünlük Sohbetler Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSahibinden Honda Jazz 2011 ... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınİlk Sahibinden 2012 Honda J... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın3. Nesil İçin Acı Gerçekler Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın18 Mart Çanakkale Şehitleri...
Arayanlar
 Honda Jazz Forumu | 2. El Jazz | Arayanlar
Mesaj icon Konu: 2006 ve uzeri jazz elite i-shift sanzımanlı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
KubilayOguzlu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
ERZİNCAN - MERKEZ

Kişisel resim
Gönderilenler: 210

Tesekkür: 34
Rep:
Alıntı KubilayOguzlu Cevaplabullet Konu: 2006 ve uzeri jazz elite i-shift sanzımanlı
    Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2011 Saat 15:07
Merhaba ayağımın tozu ile hemen Jazzımızı aramaya başlayalım günlerdir sahibinden gibi bir çok ikinci el sitesinde kendime uygun araç arıyorum aradıgım özellikleri kısaca yazmak gerekirse değişeni olmayan olursada kaput yada bagaj olmaması tercih ediyorum kırmızı olursa tadından yenmez:D 2006 üzeri dedim ama sanırım 2007 de gücüm yetmicektir km 100.000 geçmemiş olursa iyi olur geçersede servis bakımlı araç tercihim olur i-shift olmasını istiyorum annem ve babam için alacağımdan biraz daha rahat kullanım sağladığından dolayı

max bütcem 25.000 tl

çevrenizde yada sizde bulunan bir araç olursa görüşmek isterim   
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim
Gönderilenler: 16187

Tesekkür: 7741
Rep:
Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2011 Saat 15:14
Orjinalini yazan: KubilayOguzlu

i-shift olmasını istiyorum

Kubilay Bey, almayı düşündüğünüz tarih aralıklarındaki otomatik Jazzlar CVT (sürekli değişken) şanzımanlılar.

i-Shift olanlar ise 2009-2011 arasında model yılı olan Jazzlar. 2012 ile Honda tekrar CVT şanzımana döndü. (Bence iyi de yaptı.)

Dilerim aradığınız gibi bir Jazz'ı kısa zamanda bulursunuz.

Jazz%20Aşkı

Tafta Beyazı - 06 DY 1980
KubilayOguzlu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
ERZİNCAN - MERKEZ

Kişisel resim

Rep:
Alıntı KubilayOguzlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2011 Saat 15:19
teşekkür ederim haldun bey dogru sanırım yanlıs bilgi verdim cvt sanzıman arıyorum umarım bulurum ve bulusmalara jazzımla gelirim ama olmadı agabeyi civic im var onuda odullu bir civic yapmak icin baya bir ugrasıyorum bittiginde bir civic parası daha vermis olucam
Ahmet Aksoy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
İstanbul - Maltepe

Kişisel resim
Gönderilenler: 2112

Tesekkür: 1330
Rep:
Alıntı Ahmet Aksoy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2011 Saat 15:36
Geçen hafta Pazartesi günü benim 2004 eski Jazzımın satış işlemlerini yaptık. 3 yıl önce sattığım kişi tanıdık olduğu için devri yapmamıştık. O da şimdi kaçırmak istemediği bir eve para toparlamak için Jazz'ı sattı.

Alan arkadaş Ankaralı genç bir ordu mensubu, plaka da 06 olarak değişti. Kendisiyle tanıştık ve kaynaştık. Satış işlemleri için beraber notere gittik. Yani anlayacağınız gözüm arkada kalmadı. En iyi şekilde bakacağından eminim. Forumumuzun bilgilerini verdim, umarım arar.

Satan - alanlar için bilgi olsun diye söylüyorum: Jazz 2004 ES tipi (Bilmeyenler için sonraki Elite muadili ama otomatik klima, kapanan ayna ve sis farları yok, diğerleri mevcut) 125,000 km'de orijinal boyası ile duruyor. Darbe yok. Motor ve yürüyen aksamda bir sorun yok. Bakımları tam zamanında hep yetkili serviste yapıldı. 4 adet yeni yaz ve 4 adet 3 kış az kullanılmış kar lastiği ile teslim edildi.

Fiyat 23,500'e satmış benim yeğen (Daha doğrusu benim Emre yeğenin küçüklük arkadaşı ama ben ona da yeğen diyorum)

Umarım faydalı olur.
tesekkür edenler: Haldun Özakçe
KubilayOguzlu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
ERZİNCAN - MERKEZ

Kişisel resim

Rep:
Alıntı KubilayOguzlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2011 Saat 17:34
tsk ederim ama otomatik klima olması icin 2006 arıyorum bagzı 2005lerde de var ama ben 2006 olursa benim icin daha iyi olur almısken tam olsun istiyorum cok fazla araba degistiren biri degilim alınca o benle en az 250.000 kadar yolu olur
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim

Rep:
Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Kasım-2011 Saat 12:40
2004 model Elite/CVT 23.500.-TL

Yüksek ikinciel değeri ile Jazz kendini bir kez daha sevdirir.  Jazz%20Aşkı
KubilayOguzlu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
ERZİNCAN - MERKEZ

Kişisel resim

Rep:
Alıntı KubilayOguzlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Kasım-2011 Saat 21:30
kimse yanlıs anlamasın burda bulunan herkesin arabasını tenzi ederek soyluyorum ama suan butun honda modelleri icin
piyasa fiyatının cok cok ustunu istiyorlar mecbur beklemek zorunda kalıyoruz benim aracım 2005 model civic es sırf beyaz diye araca 28-29 hatta ve hatta 30 isteyen insanlar var aracı ztn 2005 yılında 28.000 cıkıs faturası var cok komik:D:D
Haldun Özakçe
Genel Koordinatör
Genel Koordinatör
Ankara - Çankaya

Kişisel resim

Rep:
Alıntı Haldun Özakçe Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2011 Saat 09:31
2002 yılında 22.000.-TL ye aldığım Jazz'ı, 2006 yılında 19.000.-TL ye satmıştım.
KubilayOguzlu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
ERZİNCAN - MERKEZ

Kişisel resim

Rep:
Alıntı KubilayOguzlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2011 Saat 00:55
bugun itibari ile aracıma kavustum yakında resimlerini paylasıcam ilan kaldırılabilir:D
tesekkür edenler: ILGIN ARSLAN
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma